O firmie
Nasza Firma od przeszło dwudziestu lat specjalizuje się w sprzedaży maszyn budowlanych w kraju i na świecie, od początku naszej działalności sprzedaliśmy kilka tysięcy maszyn.

Mamy rzeszę zadowolonych klientów ze wszystkich stron świata m.in. Wielka Brytania, Francja, Szwecja, Maroko, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Ukraina, Słowacja, Czechy, Węgry, Rumunia, Chorwacja, Turcja, Grecja, Gruzja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, RPA, Ghana, Irak, Iran, Pakistan, Kazachstan, Kirgistan, Turkmenistan, Sri Lanka, Indie, Wietnam.
 
Gwarantując profesjonalne usługi oraz uczciwą współpracę oferujemy naszym klientom bezkonkurencyjnie najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie wedle gustu, jak rownież możliwosci finansowych.

Chcąc udowodnić Państwu naszą uczciwość i profesjonalizm, jako jedni z nielicznych na rynku dajemy Państwu pisemną gwarancję przebiegu naszych maszyn, łącznie z gwarancją rozruchową. W każdym naszym ogłoszeniu mogą Państwo znaleźć aktualne zdjęcia maszyn wraz ze zdjęciami przebiegu. 
W trosce o zadowolenie naszych klientów dajemy Państwu możliwość inspekcji każdej maszyny w towarzystwie autoryzowanego serwisu danej marki.
 
Dzięki współpracy z wieloma firmami leasingowymi dajemy naszym klientom możliwość
szybkiego i bezproblemowego uzyskania leasingu
Firma swiadczy również uslugi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.
JESTEśMY DYNAMICZNIE ROZWIJAJACĄ SIE FIRMĄ O SZEROKIM ZAKRESIE MOŻLIWOŚCI.
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Nasze produkty są sprawdzane i testowane pod kątem technicznym w każdym stopniu. Ich jakość jest Państwa gwarancją sukcesu a naszym świadectwem.


Polityka Prywatności
W związku z Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych, pragniemy poinformować, że jako Bestkop Łukasz Wróbel, jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem. Rozporządzenie Ogólne w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w skrócie RODO, zaczęło obowiązywać w Polsce od 25 maja 2018 roku. W związku z powyższym, zaktualizowaliśmy Politykę Prywatności, w tym zakres przysługujących Państwu praw, obejmujących również prawo do usunięcia swoich danych osobowych lub cofnięcia wyrażonych zgód.
Biuro czynne od Poniedziałku do Piątku,
w godzinach od 8:00 do 17:00
(12:00-13:00 przerwa)
515-910-920
505-600-478
bestkop.info@wp.pl